ליווי עסקים במחשוב ופריוריטי

אתם מרגישים שהמערכות לא מספיק עוזרות, התהליכים נתקעים ואתם רוצים מישהו שילווה אתכם בתהליך החל מהבנת תהליכים והקשר בין התהליכים למערכות המחשב המשך בהתאמת התהליכים הקיימים למערכות הקיימות וסיוע בקבלת החלטות לגבי החלפת המערכות. האם בכלל המערכות שיש מתאימות לצרכים ואם כן מה צריך לעשות על מנת שהמערכות יעבדו בשבילנו ולא להפך. רוצה שילווה אותך מישהו שגם מכיר את הסביבה העיסקית וגם את המערכות וידע לסייע החל משלב לימוד המצב הקיים ועד הטמעה מוצלחת של המערכת הממוחשבת שתבחרו? מעניין אתכם לקבל מימון ממשרד הכלכלה והמעוף (בכפוף לאישור זכאות מהמעוף)? אם כן, מלאו את הטופס הבא

פרויקטי Turn-Key

אנחנו נלווה אתכם משלב התכנון ועד לשלב ההקמה – כל מה שנותר לכם לעשות הוא להפעיל את המערכות.

קישורים אלחוטיים בין אתרים ומבנים

אנחנו מתכננים ומקימים רשת אלחוטית (WiFi) גם בסביבה חיצונית. בעזרת המוצרים שלנו ניתן לחבר אתרים מרוחקים זה מזה לאותה הרשת מבלי למתוח כבלים ביניהם.

למה מפיצים אוהבים לעבוד עם חברת אדוונט פתרונות?

בזכות המחירים האטרקטיביים ביותר בזכות התמיכה המקצועית המלאה והידע הרב בזכות ליווי פרויקטים משלב התכנון עד לשלב ההטמעה הסופי של הפתרון בזכות היכולת שלנו לתת לכם שירותי Turn-Key מלאים בזכות פתרונות הטלפוניה הכוללים – המתקדמים ביותר בזכות מוצרי ה- Wi-Fi בעלות תועלת גבוהה במיוחד לנו בחברת אדוונט יש ניסיון עשיר והיכרות עמוקה מאוד לא רק עם עולם התקשורת, אלא גם עם הצרכים השונים של הלקוחות העסקיים. את הניסיון ואת הידע המקצועי שצברנו במהלך השנים, אנו מעמידים לרשותכם המפיצים – כדי שאתם תוכלו לתת את מלוא מערך השירותים ללקוחות שלכם. מפיצים שנרשמים לאתר שלנו מקבלים "קוד כניסה למפיצים" שמאפשר להם לזכות בהנחות מיוחדות. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעה אטרקטיבית במיוחד.

סיפורי לקוחות

אנחנו בחברת אדוונט מאמינים שלקוחות מרוצים הם הנכס הכי חשוב שלנו. גם מרכזיית IP הטובה ביותר לא יכולה להחליף את היתרונות של שיתוף פעולה הרמוני בין ספק השירות לבין הלקוחות – שיתוף פעולה אשר בסופו של דבר עוזר לעסק כולו לייעל את הדרך בה הוא פועל וכמובן לחסוך בעלויות התקשורות שלו.
ראיון עם מנחם צור מחברת סלע
מנחם צור מחברת סלע רכש מרכזיית IP מדגם QuardoM32x לפני ארבעה חודשים. עוד לפני ששאלתי את מנחם מה דעתו על המרכזייה הוא אמר לי  ביוזמתו "מוצר נהדר, שירות נפלא ואין על אילון". אבל למרות שמשפט זה מסכם מבחנותינו הכול בנוגע למרכזיות IP שחברת אדוונט מציעה ללקוחותיה – התעקשתי לחלץ ממנו עוד מספר מילים. "אולי אפשר לשמוע מעט יותר על המרכזייה שקנית?" "קניתי את המרכזייה לפני מספר חודשים, המרכזייה עובדת יפה מאוד, היא יעילה מאוד וחוסכת מאוד". "האם מזמן קניית מרכזיית ה- IP ועד היום היו תקלות כלשהן?" "לא היו תקלות". "מה בנוגע לתכנות המרכזייה בהתאם לצורכי העסק?" "את רוב הדברים הפשוטים אני עושה בכוחות עצמי ואת הדברים המורכבים אילון עושה ולאט ולאט הדברים עוברים אליי". אין ספק שמנחם צור הוא עוד אחד מבעלי עסק רבים שהבינו כיצד מרכזיית IP אחת חכמה יכולה לשפר באלפי מונים את היעילות של העסק ואף לחסוך לבעל העסק כספים רבים. השילוב בין מרכזיית IP לבין הניסיון של חברת אדוונט בתפעול המרכזייה ותכנותה, יוצר כלי תקשורת יעיל, איכותי וחסכוני.
ראיון עם אמיר וולוצקי מחברת "פלחפוח" בעל מרכזיית IP מדגם Quardo2x
"כמה זמן מרכזיית ה-IP נמצאת אצלך?" "המרכזייה פועלת אצלנו כבר שנתיים". "ומה דעתך עלייה?" "המרכזייה מצוינת, היא עובדת מעולה ואני מאוד מבסוט ממנה, אבל המרכזייה זו לא הנקודה אלא השירות שקבלתי מאילון.. יותר מהמרכזייה עצמה אני מבסוט מהשירות הנפלא שאני תמיד מקבל". "האם תכנת את המרכזייה בצורה מיוחדת?" "עד היום לא עשיתי תכנות מיוחד למרכזייה, למרות שאני יודע שיש מלא תכונות שאפשר לנצל". "מה בנוגע לחיסכון בעלות התקשורת?" "למרות שמעולם לא בדקתי את החשבונות בצורה מסודרת, אני דיי בטוח שהמרכזייה חוסכת לי כסף, יותר חשוב לי לציין שוב – מעבר לעלויות התקשורת  – השירות שקבלתי מאילון היה תמיד מסודר, אף פעם לא חיכיתי יותר משעה לפתרון, ברוב הפעמים קבלתי תשובה במקום… אונליין והדברים הסתדרו באופן מעולה. מהבחינה הזאת אני מאוד מבסוט מהשירות והלוואי שכול הספקים שלי היו נותנים לי מענה כזה".

צרו עמנו קשר עוד היום!

התקשרו למספר: 077-270-2430 השאירו הודעה במייל: sales@addvant.com או השאירו את פרטיכם בטופס הבא: צרו קשר