איכות

שירות

טכנולוגיה מתקדמת

אודותינו

החזון שלנו

עולם הטכנולוגיה מתפתח עם השנים ופתרונות תקשורת מגיעים אלינו מכל העולם. אנחנו כאן כדי לעשות את עבודת המחקר עבור לקוחותינו ולהביא לכם את הפתרונות האיכותיים והמשתלמים ביותר. יחד עם ניסיון רב שנים וידע רחב אנחנו נלווה אתכם מהתאמת הפתרון המתאים ביותר ללקוחותיכם ועד לתמיכה טכנית ועבודות בשטח. אנחנו שואפים להביא לארץ לא רק את המוצרים הטובים ביותר אלא גם את בסיס הידע הנדרש על מנת שלכל עסק יהיה פתרון התקשורת המתאים ביותר עבורו.

הסיפור שלנו

חברת אדוונט פתרונות נוסדה בשנת 2003 ומאז אנחנו יוצרים שיתופי פעולה עם חברות טכנולוגיה בינלאומיות, בעלות מוניטין רב שנים, כדי להביא לישראל את מוצרי התקשורת האופטימאליים ביותר לשימוש במשרד, בבית או מחוצה לו.

אילון רגב מייסד ומנכ"ל החברה בעל ניסיון של מעל 20 שנה בתחום התקשורת הכולל ניהול והקמת פרויקטים בהיקפים גדולים, תמיכה בלקוחות מקומיים ובינלאומיים ומתן פתרונות, תוך שימת דגש על עלות הפתרון מול תועלת.

בשיחת טלפון אחת תוכלו לברר הכול בנוגע למוצרי התקשורת להם אתם זקוקים בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם.

אנחנו שואפים להביא לארץ לא רק את המוצרים הטובים ביותר אלא גם את בסיס הידע הנדרש על מנת שלכל עסק יהיה פתרון התקשורת המתאים ביותר עבורו.

הלקוחות שלנו

חיבור רשת אלחוטית בין בניין משרדים מרכזי למחסן באזור תעשייה בצפון הארץ. אינגרטור נדרש לספק פתרון לחברה תעשייתית מובילה מתחום התרופות והפארמה פנה לאדוונט פתרונות בע"מ במטרה לקבל פתרון אלחוטי לקישור בין בניין המשרדים המרכזי למחסן כאלטרנטיבה לפריסת כבל אופטי שעלותו גבוהה והפרעה לעבודה השוטפת. לחברה לחברה תוכנה מתקדמת לניהול המלאי וסידורו במחסן, בכדי לייעל את התהליך הלוגיסטי של איסוף מוצרים מהמדפים השונים וחלוקתו ללקוחות.
קישור Point to Point בין בניין משרדים למחסן
Point to Multi Points

השירותים שלנו

ליווי עסקים במחשוב ופריוריטי

אתם מרגישים שהמערכות לא מספיק עוזרות, התהליכים נתקעים ואתם רוצים מישהו שילווה אתכם בתהליך , החל מהבנת תהליכים והקשר בין התהליכים למערכות המחשב. המשך בהתאמת התהליכים הקיימים למערכות הקיימות וסיוע בקבלת החלטות לגבי החלפת המערכות. האם בכלל המערכות שיש מתאימות לצרכים ואם כן מה צריך לעשות על מנת שהמערכות יעבדו בשבילנו ולא להפך. הקמה ותמיכה במערכות ERP משלב הבחירה ועד יישום מוצלח.

הקמה ותמיכה בנתבים וחומות האש FireWall משלב ניתוח הצרכים ועד להמשך ותחזוקת המערכת תמיכה בשרתי הארגון, הקמת שרתים באתר הלקוח ו/או בענן כולל ניתוח הדרישות והתאמת המוצר הנכון. תמיכה בתחנות העבודה ומתן פתרונות לעבודה מרוחקת. תחנות עבודה וירטואליות VDI  המאפשרות לעבוד מרחוק עם התקנות מינימליות במכשיר הקצה. רוצה שילווה אותך מישהו שגם מכיר את הסביבה העסקית וגם את המערכות וידע לסייע החל משלב

לימוד המצב הקיים ועד הטמעה מוצלחת של המערכת הממוחשבת שתבחרו? מעניין אתכם לקבל מימון ממשרד הכלכלה והמעוף (בכפוף לזכאות מהמעוף)?אם כן, מלאו את הטופס הבא 

שירותי ניהול מערכות מידע ותקשוב

אתם מרגישים שהמערכות לא מספיק עוזרות, התהליכים נתקעים ואתם רוצים מישהו שילווה אתכם בתהליך החל מהבנת תהליכים והקשר בין התהליכים ...
קרא עוד

סדרת יוניפי UniFi

סדרת יוניפי UniFi – לחץ כאן לצפייה

מוצרי תקשורת מבית UBNT - Ubiquiti – לחץ כאן לצפייה

קרא עוד

IT services

Your local partner for Israel for IT services - speak your language and support your needs
קרא עוד

מוצרים לחדרי ישיבות ו POLY

חדרי ישיבות Video Conference
קרא עוד

הפצה חכמה VAD

Value Added Distributor
קרא עוד

פרויקטי Turn-Key

פרויקטי Turn-Key תכנון, תשתית, מוצרי תקשורת
קרא עוד

צור קשר

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר באמצעות מילוי פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

לייעוץ ללא התחייבות
היי, נשמח לייעץ לך👋
היי, איך אפשר לעזור לך ?👋
דילוג לתוכן