Hebrew  English  

Phybridge PoLRE - שאלות ותשובות

Phybridge PoLRE - שאלות ותשובות

מה זה בכלל PoLRE ובמה מיוחד זה של Phybridge?

מתח על גבי Ethernet לטווח רחוק (Power over Long Reach Ethernet), המשמעות היא שניתן לפרוס תשתית תקשורת אשר מספקת לטלפוניה מתח ורשת לטווח ארוך. הטכנולוגיה הייחודית של Phybridge מאפשרת זאת על גבי התשתית האנלוגית הקיימת. אין עוד צורך בהקמת תשתית חדשה, ניתן לעבור לטלפוניית IP חכמה ומתקדמת במספר שעות בלבד, ואף אין צורך בכבלי מתח מיותרים. כל מה שצריך לעשות זה פשוט לרכוש ולחבר והכל עובד.

לאיזה טווח ניתן לפרוס את הPoLRE של Phybridge?

הפריסה היא עד כ350 מטר, פי 4 לעומת פריסת תשתית חדשה אשר ניתן לפרוס רק עד כ100 מטר. ניתן באמצעות טכנולוגיה זו להעביר בניין שלם לטלפוניית IP ללא צורך בארונות תקשורת חדשים, או בכלל בתשית חדשה. החיבור וההפעלה פשוטים והכל נשאר מסודר- אין כבלים מיותרים, אין ארונות תקשורת חדשים בכל קומה וגם אין פועלים במשך חודשים אשר מתרוצצים לעובדים בין הרגליים.

עד כמה זה בעצם משתלם כלכלית?

כפי שציינתי, אין צורך להקים תשתית חדשה. נחסך הסיבוך הכסף והזמן אשר כרוך בהריסת התשתית הקיימת והקמת רשת תקשורת חדשה. מעבר לכך, כאשר מקימים רשת חדשה עשויות לצוף כל מיני בעיות וסיבוכים לא מתוכננים אשר בסופו של דבר מביאים למחיר גבוה מזה שנקבע בתחילת העבודה. עם Phybridge אין צורך בתשתית חדשה ולכן לא רק שחוסכים על כך כסף רב וזמן יקר, גם העלות ידועה מראש.

מעבר לסיבות הכלכליות - למה לא להקים תשתית אחודה?

כאשר רשת המחשבים ורשת הטלפוניה מאוחדות נוצרות בעיות רבות אשר נפתרות בקלות עם הטכנולוגיה של Phybridge. ראשית כל נושא אבטחת המידע- ברשת מאוחדת האזנה לקו הינה פשוטה וניתן לבצע אותה דרך המחשבים, עם Phybridge משום שהרשת נפרדת לגמרי ומבוססת על תשתית אנלוגית נחסמת האפשרות להאזנה על הקו אלא ע"י חיתוך הקו עצמו והכנסת התקן. בנוסף, ללא ההפרעות של רשת המחשבים, איכות השמע טובה ואמינה יותר וגם איתור תקלות ותחזוקה נהיים פשוטים ומהירים יותר. נפילות ושינויים ברשת המחשבים לא משפיעות כלל על הטלפוניה אשר ממשיכה לעבוד כרגיל, וכאשר רוצים לשדרג את רשת המחשבים אין צורך לגעת כם בטלפוניה- ושוב חסכתם בכסף ובזמן. מתאפשרת שליטה עצמאית לגמרי ברשת הטלפוניה.


למי זה מתאים?

לכל חברה בינונית עד גדולה אשר מעוניינת לעבור לטלפוניית IP במהירות ולחסוך על הדרך. בנוסף, ניתן להשתמש בטכנולוגיה זו גם כגיבוי לרשת הטלפוניה. כאשר ואם ישנה נפילה ברשת הטלפונייה הקיימת, במידה ומדובר בחברה אשר כבר הקימה תשתית חדשה אך מסתמכת מאוד על הטלפוניה, ניתן יהיה להפעיל את הPhybridge PoLRE במהירות ובקלות על בסיס התשתית הישנה. התקפות על הרשת הן כבר בעיה של העבר, הכל עובד חד וחלק.

כיצד מתפעלים את כל המערכת?

לPoLRE של Phybridge תוכנת ממשק GUI מתקדם ופשוט ביותר. הממשק מציג תכונות רבות וסטטוסים אשר מתעדכנים באופן שותף לפי מצב המערכת וללא כל צורך ברענון. בין הסטטוסים המוצגים: יציאת Ethernet, עומס CPU, ניצול זיכרון, טמפרטורה, מתח והמתח אשר נצרך ע"י מכשירי PoE בכל רגע נתון. ניתן לתפעל את המערכת מרחוק ללא סיבוכים, ואיתור התקלות נהיה פשוט ומהיר- ובכך גם מביא לפתרון מהיר.

אילו תכונות נוספות יש ב Phybridge PoLRE?

  • מספק חשמל לטלפונים- 10w/port.

  • בעל רוחב פס סימטרי של 10mbps.

  • P2P אשר מבטיח QoS.

כל אלו ועוד מאפשרות את השירות הכי טוב ונוח ללקוח אשר אינו צריך כבלים נוספים, אינו נתקל ברשת איטית עקב רוחב פס אשר אינו מקצה מספיק או תקלות תפעול בשל התקנה מסובכת.רבי מכר

snom 300 IP Phone טלפון
snom 300 IP Phone טלפון
₪617.34
מבצע: ₪524.74
תחסוך: 15%

צור קשר למחיר

Fanvil C62 IP Phone
Fanvil C62 IP Phone
₪693.32
מבצע: ₪658.66
תחסוך: 5%

C Exp. Mod
C Exp. Mod
₪313.42
מבצע: ₪297.75
תחסוך: 5%

מבצעים מיוחדים  [עוד]

₪636.34  ₪498.62
מבצע: ₪540.89
תחסוך: 15%
₪655.33  ₪641.80
מבצע: ₪557.03
תחסוך: 15%
כתובת הIP שלך היא: 34.204.200.74
Content

הכסף שלך בסכנה!

רוצה לעבור לרשת IP ולחסוך בזמן וכסף?רשת PoE על גבי תשתית Coax.