Hebrew  English  

הפתרון הפשוט - Phybridge

הפתרון הפשוט - תשתית טלפוניה חכמה - PoLRE של Phybridge

מתלבטים אם לעבור לתשתית טלפוניה חכמה? מפחדים להרוס את התשתית הקיימת והאמינה? מרגישים לא בנוח עם המחירים הגבוהים והפועלים שיתרוצצו לך בכל קומה ופינה בעסק? מה אם אומר לכם שיש פיתרון, שאתם יכולים להשאיר את התשתית הקיימת וגם לא חייבים להקים תשתית חדשה ובכל זאת להנות מכל היתרונות של הטלפוניה החכמה והמתקדמת ואף יותר. לא, לא התבלבלתם, אני עכשיו אציע לכם פיתרון קסמים של ממש- מתג הPoLRE של Phybridge.

בעוד שרשת טלפוניה חכמה סטנדרטית מגיעה רק עד כ100 מטר מתג זה מאפשר לפרוס רשת של עד כ350 מ', כמעט פי 4 מכל רשת אחרת. אם לא די בכך הרשת הזו נפרסת על בסיס התשתית הקיימת כך שבמספר שעות תוכלו להחליף מאות טלפונים בטלפונים חכמים ומחודשים. תחסכו אלפי שקלים ועבודה של חודשים ועדיין תהנו מהטכנולוגיה הכי מתקדמת בעולם הטלפוניה.

חשוב לכם הסדר והניקיון? גם לנו. כאשר פורסים רשת טלפונים חכמה חדשה לעתים קרובות נתקלים בבעיות (המקום לא מותאם, קומות מרובות, אין איפה להסתיר את התשתית החדשה) והתוצאה הסופית היא כבלים בכל מקום, ארונות תקשורת ונתבים בכל קומה והמון המון בלגן. עם המתג של Phybridge הכל מתבצע על התשתית הקיימת והמשמעות היא שאין צורך בכבלים נוספים, אין צורך בארונות תקשורת או נתבים. כל מה שתצתרכו זה רק את המתג, מתאם שמחברים לכל שקע וכמובן שאת הטלפונים החדשים. הכל פשוט, איש התשתיות לא צריך ללמוד תשתית חדשה, אין פועלים שקודחים בכל קיר והכל נקי ומסודר בדיוק כמו שאתם אוהבים.

מכירים את הרגע הזה שסיימתם לשפץ את הבית ופתאום הקבלן דורש מחיר שונה לגמרי מזה ששוער לפני שהתחיל את העבודה? פריסת תשתית חדשה אינה שונה, גם אז עקב כל מיני שינויים בתוכניות, שיבושים, חוסר עמידה בלוחות זמנים ועוד משתנים רבים משפיעים על המחיר הסופי. כמובן שאם אין צורך בתשתית חדשה אלא מתבססים על תשתית קיימת כל הסיבוכים הללו מתבטלים, המחיר ידוע מראש וקל לחשב ולסדר את החשבונות. אין הפתעות! שוב הכל פשוט.

בנוסף לכל זה מתאפשרת הפרדה מלאה בין רשת המחשבים לרשת הטלפוניה, עקב כך אין הפרעות שרשת המחשבים לעיתים גורמת. איכות השמע נהיית טובה ואמינה יותר, איתור התקלות והתחזוקה פשוטים ומהירים יותר. רשת המחשבים אינה משפיע כלל על הטלפוניה ולכן הטלפונים ממשיכים לפעול כרגיל גם במצב של נפילה או התקפה על הרשת. אם תרצו לשדרג את רשת המחשבים לא יהיה הכרח לגעת גם ברשת הטלפוניה.

המערכת מפשטת את כל התהליך אף יותר עם ממשק המשתמש הפשוט אשר מספק נתונים על כל מה שמתרחש ברשת בכל רגע נתון. ניתן לצפות בסטטוסים אשר מתעדכנים באופן שוטף ללא צורך ללחוץ על כפתור רענון (כגון: יציאת Ethernet, עומס CPU, ניצול זיכרון, טמפרטורה, צריכת המתח הכללית והמתח הנצרך ע"י מכשירי PoE) בזמן אמת. את הממשק קל ללמוד במהרה ואין צורך בימים של למידה.

יש לציין גם שהמערכת תומכת בPoE- טכנולוגיה אשר מאפשרת לספק מתח לטלפון באמצעות כבל הרשת. שוב המשמעות היא סדר, אין צורך בכבלי מתח אשר מפריעים במשרדים ונזרקים על השולחן ועל הריצפה.

לסיכום, מתג הPoLRE של Phybridge מספק פתרון פשוט ומהיר להקמת רשת טלפוניה חכמה ומתקדמת ביותר. חוסכים בכסף, זמן ובשיבושים רבים. אין צורך בתחזוקה שוטפת, הבקרה וההפעלה פשוטות וקלות. ניתן לכסות עם המערכת שטח של בניין משרדים שלם בלי הבלגן הכרוך בכך כאשר מקימים תשתית חדשה.רבי מכר

snom 300 IP Phone טלפון
snom 300 IP Phone טלפון
₪617.34
מבצע: ₪524.74
תחסוך: 15%

צור קשר למחיר

Fanvil C62 IP Phone
Fanvil C62 IP Phone
₪693.32
מבצע: ₪658.66
תחסוך: 5%

C Exp. Mod
C Exp. Mod
₪313.42
מבצע: ₪297.75
תחסוך: 5%

מבצעים מיוחדים  [עוד]

₪636.34  ₪498.62
מבצע: ₪540.89
תחסוך: 15%
₪655.33  ₪641.80
מבצע: ₪557.03
תחסוך: 15%
כתובת הIP שלך היא: 34.204.200.74
Content

הכסף שלך בסכנה!

רוצה לעבור לרשת IP ולחסוך בזמן וכסף?רשת PoE על גבי תשתית Coax.