הצורך במצלמות אבטחה הוא אוניברסלי. כבר שנים שבעלי נכסים (ממפעלים גדולים ומורכבים ועד לבתים פרטיים) מודעים לסכנות האורבות לרכושם ומשקיעים באבטחה מרמה ראשונה אשר אינה שלמה ללא מצלמות הצופות ומתריעות על הפרעות. מצלמות האבטחה הראשונות הופיעו בשנות ה60 ומאז המשיכו לשגשג. כיום הטכנולוגיה מתפתחת בקצב מסחרר וממצלמות אנלוגיות אשר רק מקליטות את המתרחש התפתחו מצלמות הIP ומערכות הNVR אשר מסוגלות לנתח ולהנפיק דוחות מופשטים של ההקלטות הללו.

למרות ההתקדמות המסיבית בתחום, רבים עדיין מהססים לעבור למצלמות IP. חלקם מעוניינים לנצל את התשתית האנלוגית בה השקיעו עד תום – ואכן אלו תשתיות אשר מוכחות כאמינות וחזקות יותר מתשתיות הIP החדשות יותר. אחרים תוהים אם לא יגדלו השקעותיהם בשל כך – הרי יהיה צורך במצלמות חדשות וידע טכנולוגי אשר אינו ברשותם. ואולי נוספים פשוט נרתעים מהלא נודע. אך חשוב להגיד זאת חד וחלק, אותם עסקים אשר נמנעים מלבצע מעבר זה מוטעים!

לפניכם 5 סיבות למה עדיף להשאיר את המצלמות האנלוגיות מאחור ולעבור ל IP וגם בונוס קטן – כיצד ניתן לעשות זאת בקלות ובמהירות:

  1. התקנה פשוטה – חשיבה נפוצה היא שהתקנות NAS (אחסון צמוד רשת) מסובכות יותר מאחסון מבוסס DVR (מקלט וידיאו דיגיטלי). אולי זה היה נכון בעבר אומנם יצרנים כיום מספקים מוצרים עם תכונות כגון זיהוי מצלמות plug-and-play אשר מאפשרות התקנת NVR מהירה ופשוטה. בנוסף, כאשר אותם יצרנים מעצבים מצלמות IP, נוחות והתקנה פשוטה עומדות בראש מעייניהם.
  2. עלות מול תועלת גבוהה – טעות נוספת היא בהנחה שפריסות של מצלמות IP וNVR הינן יקרות להחריד. אומנם DVR הינו זול יותר מNVR, אך מערכות הNVR השונות הן מרובות יכולות ומסוגלות לפעול כבסיס לצרכים כגון אחסון וניהול נתונים של קבוצת עבודה, מיקום מרוחק או עסק עצמאי. ועם המחירים הצונחים של מצלמות הIP, מצלמות באיכות גבוהה ממשיכות לספק יכולות חדשות ומתקדמות יותר ויותר.
  3. יכולות ניהול – האפשרות להתחבר למערכות של מצלמות ה IP מרחוק באמצעות טלפונים ניידים ועננים (בהינתן חיבור לרשת) הינה ייתרון מובהק בשימוש בפתרון אבטחת וידאו מבוסס IP.
  4. איכות תמונה משופרת – מצלמות HD IP במחיר סביר צצות מכל הכיוונים בשוק. המצלמות מספקות איכות גבוהה יותר, תמונות מפורטות יותר ומרחיבות את סביבות המעקב. ובסופו של יום – הכל נראה יותר טוב בHD, כולל קבצי אבטחת המעקב שלך! בנוסף, מצלמות ה IP מצלמות 25 תמונות נפרדות לשניה, כך שסכנת איבוד המידע עומדת על 1/25 השניה בלבד.
  5. יכולות ותכונות חדשות – תכונותיו של מעקב בוידאו ממשיכות להתרבות, ומאופשרות בזכות עננים פרטיים, יישומי וידאו נפרדים וניתוחים לשיפור הפתרונות. מצלמות IP מציעות טווח עצום של תכונות, החל מניתוחים בסיסיים לניתוחים מתקדמים ביותר כמעט בכל אופן העולה על הדמיון. בנוסף, אפשרויות אחסון וידאו בעלות נמוכה כמו וידאו בשרתי Hosting שונים הופכים וידאו ברשת לבעלי מחיר סביר בהרבה מפתרונות אנלוגים אשר מבוססים מיקום.
  6. וכפי שהובטח – הבונוס! למה לבזבז את התשתית הקיימת, האמינה והמוכחת? אנו מציעים לך פתרון טוב בהרבה מהקמת תשתית IP חדשה – פתרון ה CLEER של Phybridge מאפשר לפרוס רשת מצלמות IP על גבי תשתית ה Coax – לפרטים נוספים.

לפרטים נוספים על מצלמות IP

לפרטים נוספים על מערכת ה NVR

כתיבת תגובה