כלי עזר:

מוסיקה בזמן המתנה – ניתן להעלות את המוסיקה, שהלקוח שומע בזמן שהוא ממתין למענה, מקובץ WAV.

המתקשר יכול לשמוע מוסיקה או הודעה קולית מוקלטת גם בזמן שהוא ממתין להצטרפות משתתפים אחרים לשיחת וועידה.

קו פקס נקי ואיכותי – הפקס יכול להיות מועבר על רשתות IP בין מכשירי פקס קיימים. קו פקס איכותי מאפשר לניצול מלא של רוחב הפס למטרה זו.

יעילות וחיסכון:

מנהל המרכזייה יכול לקבל נתוני תקשורת (מי מקבל את השיחות, משך השיחות, כמה זמן השיחות המתינו למענה ועוד) גם בנוגע לשיחות נכנסות וגם בנוגע לשיחות יוצאות.

ניתוב שיחות – ניתוב השיחות מסייע לבעל מרכזיית IP לקבוע את הדרך הזולה ביותר להוצאת שיחות. את השיחות הנכנסות ניתן לקבץ לפי איזור החיוג – כך שהשיחות יועברו ישירות לשירות הלקוחות שמטפל באותו איזור.

ישנה אפשרות לנתב את השיחות על פי שעות היום – כך מקבל השיחות יכול, על פי שעות היום, לבחור היכן לקבל את השיחה או להיכן לנתב את השיחה.

תמיכה מיוחדת של מרכזיות IP:

צלצול טלפון ייחודי –  התכנות  של AASTRA או SNOM או של שלוחות אנלוגיות מאפשר להגדיר צלצולי טלפון ייחודיים לכל מתקשר או קבוצת מתקשרים. ניתן גם לסווג ולתייג את השיחות הנכנסות בקווים הישירים (שירות, מכירות, חיוב וכדומה).


מדריך טלפוני עבור טלפוני SNOM – מרכזיות ה- Quardo IP PBX יכולות לטעון באופן אוטומטי רשימה של שלוחות החברה על גבי SNOM 360 וטלפוני- Aastra 480i  (באמצעות שימוש בסקריפט XML פשוט). ניתן בלחיצת עכבר המחשב להתקשר לשלוחת טלפון של החברה.

קווי חירום – במקרה של הפסקת חשמל מרכזיית ה- Quardo מספקת גישה לקו טלפון ייעודי אחד לשימוש במקרה חירום (למעט דגמי ISDN).

פונקציות אדמיניסטרטיביות:

תכנות ידידותי ומהיר – חלק גדול ממרכזיות ה- IP ניתן לתכנת בממשק פשוט. כמו כן, ניתן  לשנות את ההגדרות בצורה נוחה וידידותית.

קונפיגורציה אוטומטית – מרכזיות ה- IP מדגם Quardo יכולות לבצע קונפיגורציה אוטומטית לממשקים ולשלוחות שהוספו אליהן. הממשקים החדשים מופיעים ב- IP PBX GUI.

תא קולי – אשף התמיכה של התא הקולי בעברית מדריך את המשתמש, צעד אחר צעד, כדי שיוכל להתאים את התא הקולי לצרכיו האישיים.

גיבויים אוטומטיים – מרכזיית ה- IP מבצעת גיבויים אוטומטיים מתוזמנים והורדה של קבצי גיבוי למחשב.

גרסאות חדשות – מרכזיית ה- Quardo יכולה לזהות גרסאות חדשות באתר היצרן (חברת Epygi) ולהתקין את העדכונים באופן אוטומטי.

התקשרו אלינו עוד היום כדי שנוכל למצוא ביחד את מרכזיית ה- IP שתתאים בדיוק לצרכים שלכם

כתיבת תגובה