הדור הבא של מערכת ניהול מצלמות H.264
 

מצלמות IP מסדרת airVision בשילוב עם קו המוצרים האיכותי של חברת Ubiquiti נחשבות למצלמות IP מהפכניות הן מבחינת המחיר והן מבחינת הביצועים. סדרת מצלמות IP airVision מספקות יכולת הקלטה וניתוח מתקדמות בשילוב ממשק אינטרנטי פורץ דרך לניהול נוח, קל וידידותי למשתמש.

התכונות שבזכותן תרצו לרכוש מצלמות IP מסדרת airVision :

ממשק משתמש
ממשק המשתמש של מצלמות IP מסדרת airVision עשיר בתכונות מתקדמות כגון, סטטיסטיקה, מספר תצוגות, עדכון הגדרות המצלמות, ניתוח אנליטי מתקדם והקלטת ארועים הניתנת לתכנות. בנוסף, ממשק המשתמש נוח וידידותי למשתמש ונגיש מכל דפדפן אינטרנט. מיד עם התקנת שרת ה- NVR (כלול) על גבי המחשב (מתאים למערכות הפעלה  Windows או Linux) למנהל המערכת יש גישה מרחוק ל Controller באמצעות ממשק Web.

אמינות ואבטחה
הגישה לממשק המשתמש של מצלמות המעקב מסדרת airVision נוחה ומאובטחת מאוד. הגישה נעשית באמצעות הדפדפן שלך דרך ה- HTTPS. ה- HTTPS מצפין את העמודים המבוקשים על ידי הלקוח והנשלחים על ידי שרת ה WEB  של המערכת.

מצלמות IP ביחס עלות-תועלת גבוה
באמצעות חשיבה יצירתית מציעה Ubiquiti את ה AirVision – מערכת IP של מצלמות אבטחה ללא תוספת עלות! אין צורך בעלויות נוספות, אין צורך בחיובים חודשיים – הכל כלול.

מחירים מהפכניים ללא תחרות
סדרת המוצרים של airVision תומכים בפרוטוקול H.264 המתקדם בשילוב עם עיצוב תעשייתי מתקדם וחדשני וביצועים חזקים לבין תמורה מלאה במחיר.
 

3 סוגי מצלמות IP בסדרת airVision:

airCam

מצלמות airCam – Dome

מצלמות airCam – Mini

כתיבת תגובה