חברת EPYGI מרכזיות IP סיפור הצלחה

“Ame’rica Television” בפרו זוכה לחיסכון מיידי בעלויות התפעול כתוצאה מהשימוש במרכזיות Quadro

ל”אמריקן טלוויזיון”  בפרו יש קהל צופים גדול מאוד והיא מקפידה לשמור על סטנדרטים גבוהים בכול אחת ואחת מהתוכניות שלה. לפני מספר שנים החברה חיפשה מערכת תקשורת חדשה שתאפשר לכול האתרים של החברה להיות מאוחדים.

החברה אמנם ממוקמת בלימה, פרו, אבל יש לה 8 אתרים נוספים שעובדים בצורה עצמאית. העובדים בכול אחד מהאתרים אשר השתמשו בתכיפות בטלפונים הסתמכו בעצם על מערכת טלפונים מיושנת מאוד שלא היה בה שום סוג של איחוד בין אתרי העבודה השונים. לא היה מספר טלפון אחיד שהמשתמש יכול להשיג דרכו מישהו בארגון, קווי המשרד היו תפוסים פעמים רבות והארגון שילם כספים רבים כתוצאה משיחות Long Distance.

המענה לבעיות אלו היו 8 מרכזיות IP מדגם Quadro2xs ו- QuardoFXO gateways עבור כל האתרים. במשרד המרכזי הותקנה מרכזייה מדגם QuadroM32X.

בזכות השינוי במערכות התקשורת והפריסה החדשה של מרכזיות Epygi האתרים הנפרדים הפכו לארגון מלוכד עם מערכת טלפונים אחת.

מרכזיית ה- IP הראשית נותנת ל”אמריקן טלוויזיות” את היכולת לעשות שינויים בכול אחת ואחת מהמרכזיות שמפוזרות באתרים השונים. את כל אחד מהאתרים ניתן לנהל באמצעות מערכת מבוססת אינטרנט – GUI וכך לארגון יש גישה קלה למערכת מכול מקום. גישה זו מאפשרת ניהול הכולל בין השאר שינויי הגדרות תא קולי, הוספת שלוחות חדשות וכדומה.

שיפור יעילות העובדים

מרכזיות ה-IP של חברת Epyji הן קלות לשימוש, פשוטות לניהול, גמישות ואמינות. בזכות פריסת מרכזיות ה- Quardo כל העובדים בכול האתרים משתמשים במערכת טלפונים אחת ואי-מייל קולי אחד. בזכות כך ניתן להגיע לכול עובד בכול מקום.

מערכת ניתוב השיחות המשוכללת מאפשרת לארגון כה גדול לצמצם מאוד את עלויות התקשורת. מלבד זאת כול העובדים יכולים לעשות שיחות ועידה ויותר חשוב מכך למרכזיות IP אלו יש אפשרות להוסיף עוד טלפוני IP בכול פעם שמצטרפים למשרד עובדים חדשים.  

כתיבת תגובה