היום בעידן הטכנולוגיה קשה לתאר משרד בלי טלפוני IP ומי שדואג לאבטחה מחוייב במצלמות IP (לחצו על הקישור להבין למה). אך המחיר כבד – הכסף והזמן שנזרקים על הסרת התשתית הקיימת ובניית תשתית (LAN) חדשה לא תמיד משתלמים. שלא לדבר על הכבלים הזרוקים בכל מקום כאשר אין בסיס טוב לרשת כזו.

אולם בעידן הטכנולוגיה המתאפיין בהמצאות והברקות חדשות, כאלו הם מתגי ה PoLRE של Phybridge אשר לא רק מציעים פריסה למרחק של עד 350 מ’ (כמעט פי 4 מרשת LAN סטנדרטית המגיעה רק עד 100 מ’) עבור תשתית טלפוניה ועד כ600 מ’ בתשתית מצלמות, אלא ניתן גם להקים באמצעותם רשת LAN על בסיס תשתית הטלפוניה האנלוגית או תשתית הCOAX הקיימות. אותם שקעים בקיר אליהם יכולתם עד היום לחבר טלפונים פשוטים בלבד או מצלמות אנלוגיות, באמצעות מתאם, יעבירו מהיום את כל הנתונים הדרושים על מנת להפעיל טלפוני ומצלמות IP ואף יספקו מתח לטלפונים ולמצלמות בשיטת ה-PoE.

אין צורך בתשתית חדשה – בעבודה של כמה שעות בלבד ניתן להחליף מאות טלפונים ומצלמות בטלפוני ומצלמות IP, ובעלות מינימלית. בנוסף, לתשתית הטלפוניה הנפרדת מרשת המחשבים ישנם ייתרונות רבים ביניהם אבטחת מידע, איכות שמע טובה ואמינה, איתור תקלות ותחזוקה פשוטים ומהירים וחוסר תלות מוחלט ברשת המחשבים – כך שנפילה ברשת או צורך בשידרוג אינו משפיע כלל על רשת הטלפוניה.

המתגים מספקים PoE – כלומר אספקת מתח לטלפון ולמצלמה באמצעות כבל הרשת. המשמעות היא שאין צורך בחיבורים נוספים למתח בטלפונים ובמצלמות התומכים בכך, וחוסכים הרבה בלגן נוסף הנגרם מכבלי מתח רבים אשר נזרקים על כל שולחן במשרד.

אין לשכוח את ממשק המשתמש של המערכת אשר מאפשר שליטה מרחוק פשוטה שאין כמוהה, ועדיין מחזיק ביכולות גבוהות ומגוונות הנדרשות לניהול והפעלת הרשת. ניתן לצפות בסטטוסים המתעדכנים באופן שוטף ללא צורך ללחוץ על כפתור רענון. ביניהם: יציאת Ethernet, עומס CPU, ניצול זיכרון, טמפרטורה, צריכת המתח הכללית והמתח הנצרך ע”י מכשירי PoE בכל רגע נתון.

עסקים אשר אינם יכולים להרשות לעצמם נפילה של רשת הטלפוניה יכולים להשתמש  בPoLRE של Phybridge כגיבוי לרשת הLAN הראשית. כך גם אם ישנה תקלה בחומרה או התקפה על הרשת הטלפונים ממשיכים לעבוד ללא הפסקה על בסיס מערכת זו.

חשוב לציין כי יש לקחת בחשבון את איכות התשתית הקיימת אשר רצוי כי תהיה שלמה על בסיס Twisted Pair, על מנת שהמערכת תוכל לפעול באופן שוטף וללא תקלות.

לסיכום, מתגי הPoLRE של Phybridge חוסכים זמן וכסף רב בנוסף לייתרונות רבים נוספים. לפני שתרוצו להחליף את כל התשתית הקיימת רצוי לשקול הקמת רשת PoE על בסיס אותה תשתית שתכננתם להרוס.

עבור תשתית טלפוניה

עבור תשתית מצלמות

כתיבת תגובה