מוצרי התקשורת של חברת UBIQUITI – תקשורת אלחוטית חסכונית ויעילה יותר!

חברת אדוונט פתרונות בע"מ היא הנציגה הרשמית של חברת UBiQUiTi בישראל ומייבאת את מוצריה לפי דרישות התקן הישראלי של משרד התקשורת.

חברת Ubiquiti Networks מעצבת ומייצרת מוצרי תקשורת המבוססים על הטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת ביותר. החברה עוסקת במחקר, בפיתוח ובשיווק מוצרים לתקשורת מחשבים אלחוטית, לטלפוניה (VoIP) ולסלולר.

יתרונות השימוש במוצרי התקשורת של חברת UBiQUiTi:

  • משתלם – יחס עלות-תועלת גבוה והחזר השקעה מהיר.
  • חסכוני – חסכון בהוצאות השוטפות על התקשורת האלחוטית בעסק או בבית.
  • נוח – ממשק ידידותי ואינטואיטיבי למשתמש.
  • קל – תמיכה מלאה החל משלב מציאת הפתרון ועד להטמעתו הסופית.
  • בטוח – קניית מוצרים מחברה גדולה, מקצועית ואמינה.

לחברת UBiQUiTi מספר מותגים בלעדיים, ביניהם: AirMax, UniFi ו- AirVision.

UniFi – תקשורת אלחוטית לעסק שלך!
ה- UniFi הוא מוצר Indoor המיועד לשדר רשת אלחוטית בעסקים ובארגונים. הרשת האלחוטית של ה- UniFi מחוברת באמצעות PoE (Power over Ethernet) ומנוהלת ע"י ממשק תוכנה לניהול מרכזי. בנוסף, ל- UniFi עיצוב ייחודי ואלגנטי עם תאורת LED להצגת סטטוס התקשורת. מוצר זה מיועד להתקנה על תקרה רגילה או על אריחי תקרה אקוסטית.

Bullet – הגברת טווח שידור הרשת האלחוטית למרחק רב
הבולט (Bullet) הוא נקודת גישה חיצונית (Outdoor Access Point) המשפר את טווח שידור/ קליטה של הרשת האלחוטית למרחק רב. הבולט (Bullet) מותקן ישירות על האנטנה ומשמש כנקודת גישה ללא חיבור לכבל RF. בנוסף, הבולט (Bullet) בעל ספק כוח PoE (Power over Ethernet) המאפשר העברת נתונים ומתח חשמלי ע"ג כבל יחיד.
ה- Bullet  תוכנן כיחידה חיצונית ועמיד בפני תנאים אקלים קיצוניים.

Loco M2 – AV – נקודת גישה חיצונית רב-תכליתית
ה- Loco M2 משמש כנקודת גישה חיצונית (Outdoor Access Point), נקודת קצה (CPE) ו- Point to Point. ה- Loco M2 מיוצר בטכנולוגיית Mimo 2×2 שנועדה להכפיל את תפוקת המערכת מבחינת תשדורת הנתונים ובכך להגדיל את רוחב הפס. בנוסף, ה- Loco M2 הוא מוצר ה- Outdoor היחיד כיום בארץ המשדר בתקן N – תקן זה מהיר פי 4 מהתקנים הקודמים, וטווח הקליטה שלו מגיע למרחק רב יותר. המוצר הותאם לתקן הישראלי ע"י חברת אדוונט פתרונות בע"מ. ה- Loco M2 שייך למשפחת מוצרי AirMax שיעילותם ואיכותם מוכחים.

הפלטפורמות הטכנולוגיות של חברת  UBiQUiTi משלבות חוויית משתמש אינטואיטיבית ונוחה לתפעול בשילוב עם הביצועים המתקדמים ביותר בתעשייה. המוצרים של החברה חזקים ואמינים המאפשרים לעסק לפעול בצורה מקצועית ויעילה ובכך מחזירים את עלות רכישתם.

לקבלת מידע ופרטים נוספים, ניתן ליצור עימנו קשר גם בטלפון: 072-270-2430

או לשלוח מייל.

כתיבת תגובה