אבטחת הכנסה במערכת ERP

שיתוף רו"ח ועבודה על במערכת שלנו

וכיצד ההנהלה יכולה להפיק תועלת בנושא אבטחת הכנסה ממערכת ERP בכדי להבטיח שאין אובדן הכנסה

אחד הנושאים שאנחנו לא שמים אליהם מספיק תשומת לב היא אבטחת הכנסה Revenue Assurance. אבטחת הכנסה משמעותה מניעת אובדן הכנסות. נסקור כאן כיצד ההנהלה יכולה להפיק תועלת ממערכת ERP בכדי להבטיח שאין אובדן הכנסות.

אבטחת הכנסה במערכת ERP היא תהליך מרכזי שבו מושגת מוודאים כי ההכנסה כוללת מספר תחומים החל מבדיקת חיובי הלקוח למול העלויות, גביה והשמירה על הכנסות הארגון. היא מתבצעת דרך שילוב של מדיניות בחינת תהליכים, טכנולוגיות מתקדמות ותהליכים אוטומטיים.

הנה כמה פרטים נוספים הנוגעים לאבטחת הכנסה במערכת ERP:

אבטחת הכנסה – Revenue Assurance במערכת ERP – – תהליכים שמשפרים את רווחיות הארגון

שיפור רווחיות הארגון הינו מטרה מרכזית של כל עסק. אחד האספקטים החשובים לשם כך הוא אבטחת הכנסה (Revenue Assurance). אבטחת הכנסה היא תהליך מרכזי במערכתERP (Enterprise Resources Planning) שמבטיח כי אין אובדן הכנסות ומסייע בשיפור הרווחיות.

אפרט מספר נושאים באמצעותם מערכת ERP תסייע לנו בשיפור הרווחיות בחברה. וביצוע אבטחת הכנסה:

שליטה מודולרית לאיתור נושאים הקשורים לאבטחת הכנסה :

מערכת ERP תאפשר לנו שליטה מרכזית ומודולרית על כל התהליכים הכספיים והתפעוליים בחברה. נקודת מבט זו כוללת בקרה על התהליכים שונים ואבטחה תקינה לאורך התהליך. מודולים שונים אלו יסייעו במקרי אובדן הכנסות.

ניתוח הלקוחות:

מערכת ERP יכולה לתמוך בניתוח מתקדם של מידע על הלקוחות, כמו תנועות חיוב לעומת עלויות. בדיקת איחורים בתשלום וחזרות מלקוחות. בקרות אלו מאפשרות לנו לזהות ולטפל במהירות בתקלות ובעיות בהתחייבויות הלקוחות ועל ידי כך מונע אובדן הכנסות.

תהליכים מותאמים לחברה שלנו:

אחד היתרונות במערכת ERP הוא היכולת להתאים את התהליכים לצרכים הייחודיים של הארגון שלנו. אפשר להגדיר את התהליכים הפיננסיים, לוגיסטיים, חוקים, שליטה ובקרה. תהליכים אלו יותאמו לתהליכים שלנו. נחליט גם על תהליכים פנימיים וביצוע בדיקות שוטפות, איסוף נתונים ועוד.

שמירה על דיוק הנתונים:

בחינה מדויקת של כל הנתונים הכספיים והתפעוליים של הארגון הינה חלק בלתי נפרד וחיוני לתהליך אבטחת הכנסה. מערכת ERP מאפשרת לנו לאסוף ולנתח נתונים בדיוק רב. אסוף נתונים אלו, תוך שמירה על דיוק ותקינות למניעת שגיאות יאפשר לנו בקרה מדוייקת ועל ידי כך מניעת אובדן הכנסות.

אוטומציה וייעול :

מערכת ERP תסייע לנו במחשוב ובאוטומציה תהליכית. תאפשר לנו לשפר את היעילות הארגונית בעזרת הקצאת הידע האנושי הדרוש לתהליך. תהליכי אוטומציה יאפשרו לכח האדם שלנו להתרכז בעקר.
פינוי זמן ממשימות הניתנות לביצוע אוטומטי יאפשרו מיקוד ואיתור תקלות מהיר יותר בתהליך.

נשמח לספר לכם כיצד ניתן באמצעות בניית תהליכי עבודה נכונים, תהליכים בבחינת הנתונים למנוע אובדן הכנסות.

אנו ממליצים להתייעץ ולבחון כיצד מערכת ERP יכולה להתאים לצרכים והתהליכים של החברה שלך.

מערכת ERP מאפשרת תגובה מהירה ויעילה תוך שימור המידע של הארגון.

אני ממליץ להתייעץ איתנו כדי להבין איך מערכת ERP יכולה לסייע לכם. כיצד נוכל לכוון לערך האמיתי ש ERP יכולה לאפשר לכם באופן המיטבי לצרכים והתהליכים שלכם.

ארגונים שונים זה מזה, נכון לעבור על התהליכים ולתת דגשים ייחודיים לעסק שלכם וזאת עוד בטרם תחילת היישום בפועל.

בכדי להבטיח שהמערכת שתיושם תיתן לכם את הערך הנכון ביותר לחברה שלכם.

אדוונט ואילון מלווים חברות ביישום מערכות ERP, פריוריטי ומחשוב מעל 30 שנה תוך מתן דגש על תהליכים בחירה ויישום מערכות המתאימות לצורכי הארגון. נשמח לסייע גם לכם
אילון וחברת אדוונט עומדים לרשותכם בכל שאלה 0722702430 שלוחה 1

לגלות עוד מהאתר אדוונט פתרונות מתקדמים, ייעוץ ERP פתרונות תקשורת, יוביקוויטי UBNT, UNIFI

כדי להמשיך לקרוא ולקבל גישה לארכיון המלא יש להירשם עכשיו.

להמשיך לקרוא

לייעוץ ללא התחייבות
היי, נשמח לייעץ לך👋
היי, איך אפשר לעזור לך ?👋
דילוג לתוכן